تبلیغات
دانلود بهترین و نایاب ترین نرم افزارهای کم حجم


نرم افزار طراحی صفحات وب Sepehr HTML Designer

تاریخ : پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390 - موضوع : برنامه های آیدی و یاهو موضوع : نرم افزارهای کاربردی     نویسنده: حمیدرضا ضیایی   | نظرات ( )

تا به حال در زمینه ی ساخت صفحات وب سایت یا همان Web Design نرم افزار های مختلفی ساخته شده است اما اکثر نرم افزارهایی که در این زمینه ساخته می شوند دارای محیطی بسیار پیچیده هستند. نرم افزار Sepehr HTML Designer  به شما در ساخت صفحات وب کمک بسیار زیادی خواهد نمود. این نرم افزار ابزاری قدرتمند در زمینه طراحی صفحات وب می باشد و با پشتیبانی کامل از زبان برنامه نویسی وب HTML به شما این امکان را می دهد که صفحات وب مورد نظرتان را به دلخواه طراحی کنید و یا آنها را ویرایش نموده و تغییراتی را به دلخواه در آنها ایجاد نمایید.


همچنین این نرم افزار برخلاف سایر نرم افزارهای طراحی صفحات وب که دارای محیط پیچیده و حجم بالایی هستند، از محیطی بسیار ساده و حجم مناسبی برخودار است به طوری که در هنگام اجرا و کار با آن از کمترین فضای پردازنده سیستم استفاده می کند. شما در هنگام استفاده از این نرم افزار با مشکلی رو به رو نخواهید بود زیرا در آن تمامی ابزارهای ساخت و ویرایش صفحات وب نظیر ابزار فونت ، ابزار قرار دادن تصویر، درج کاراکتر های ویژه و ... قرار داده شده تا کاربران را به سایر نرم افزارهای مشابه بی نیاز سازد.


دریافت

مشاهده ادامه مطلب نرم افزار طراحی صفحات وب Sepehr HTML Designer
برچسب ها: نرم افزار طراحی صفحات وب Sepehr HTML Designer ،